Kontakty

Aktualności

Porażka z Dobieszynem !!!

• autor: cris77, 2010-05-27 00:04

W środę tj. 26 maja LKS Lubatowa rozegrał piąte spotkanie w rundzie wiosennej. Po ciekawym meczu nasza drużyna nie sprostała Victorii Dobieszyn i przegrała 2:0.

[info w zakładce "więcej"].

Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie i emocjonująco. I tak też było w pierwszej części spotkania, gdzie żadna ze stron nie odstawiała nogi i walczyła o nie mal każdą piłkę. Pierwsza połowa była wyrównana i mogła zakończyć się remisem. Niestety jeden błąd w defensywie sprawił, że Dobieszyn w ok. 35 minucie spotkania strzelił bramkę. Lubatowa także miała swoje sytuacje, a najlepszą zaprzepaścił Damian Jakieła ( z ok. 5 metrów strzał w boczną siatkę ), który znów bardzo dobrze pokazał się w roli napastnika.

Od początku drugiej połowu na boisku zameldowali się Michał Zima, Łukasz Cichoń i Paweł Turek zmieniając Daniela Folcika, Damiana Sucha i Damiana Jakiełę. Druga część spotkania wyglądała podobnie do pierwszej jednak tego dnia to gospodarze strzelali bramki. Drugi gol dla miejscowych padł po kontrataku w ok. 55 minucie. LKS tak jak i w pierwszej połowie stworzył sobie sytuację do strzelenia gola, ale najlepszej okazji tym razem nie wykorzystał Jarek Zygmunt, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału na bramkę i w konsekwencji jego uderzenie zostało obronione przez bramkarza gospodarzy. Do końca meczu nasi próbowali, ale skończył się tylko na próbie, bo już nic nie udało się zmienić. Victoria 2, Lubatowa 0.

Trzeba również zaznaczyć pracę arbitrów, którzy podejmowali fatalne decyzje podczas spotkania. Nic nie usprawiedliwia naszej drużyny, ale sędziowie zdecydowanie gwizdali dla Dobieszyna!

Po pechowym remisie przyszedł czas na porażkę której można było zdecydowanie uniknąć choć Dobieszynowi wicelider się należy. Niestety nie ma co ukrywać, nasza Lubatowa w chwili obecnej nie ma jeszcze dobrze zgranej drużyny by awansować. Wiadome, że tymi dwoma ostatnimi meczami pozbawiliśmy się szans na awans, ale LKS będzie grał do końca o to by w końcowym rozrachunku zająć jak najlepsze miejsce w tabeli.