dzisiaj: 435, wczoraj: 424
ogółem: 2 316 937

Sparing z Burzą !!!

• autor: cris77, 2010-04-20 23:25

Dziś tj. 20 kwietnia LKS Lubatowa w ramach treningu rozegrał sparing z Burzą Rogi. Był to ostatni mecz kontrolny tuż przed inauguracją sezonu, która nastąpi już w tą niedzielę z Jaśliskami.

info w zakładce "więcej"].

Mecz stał na dość dobrym poziomie i kilka akcji obydwu drużyn mogły na prawdę się podobać. Lepiej rozpoczęli gospodarze którzy już na samym początku gry, zdobyli gola dającego prowadzenie. W pole karne wpadł zawodnik Burzy i przy biernej postawie naszych defensorów umieścił piłkę w bramce, która po drodze odbiła się jeszcze od słupka. Po golu spotkanie nie co się wyrównało, a za ok. kwadrans LKS odpowiedział bramką wyrównującą. Prostopadłe podanie Tomka Kani wykorzystał w sytuacji sam na sam Michał Franczyk umieszczając pewnie piłkę w bramce miejscowych. Jednak to nie był koniec bramek w pierwszej połowie. Wątpliwy rzut karny wykorzystał zawodnik gospodarzy i mieliśmy 2:1. Do przerwy Lubatowa przegrywała.

W przerwie trener dokonał kilku roszad w składzie, ale jakość gry praktycznie się nie zmieniła choć nasza drużyna próbowała za wszelką cenę wyrównać i udało się to kiedy dobre dogranie Damiana Sucha wykorzystał Tomek Kania i z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce. Trzeba zaznaczyć, że gospodarze mieli też kilka dobrych okazji, ale albo dobrze spisywał się Michał Zygmunt, albo Burzowcy zawodzili w ostatnim podaniu. Decydującą akcją mogła okazać się na ok. 15 minut przed końcem sytuacja Damiana Sucha, którą nasz zawodnik zaprzepaścił strzelając w sytuacji sam na sam prosto w bramkarza. Niestety to się zemściło i w ostatnich minutach meczu gospodarze strzelili gola na wagę zwycięstwa. Szkoda bo pierwszy strzał bardzo dobrze obronił nasz bramkarz, ale przy dobitce był bez szans. Lubatowa jeszcze próbowała, ale odwieczni rywale ostatecznie wygrali 3:2.