LKS vs Nowy Dwór

Węglówka rozbita !

• autor: cris77, 2019-05-24 15:28

W niedzielę 19 maja LKS Lubatowa rozegral XVIII kolejkę spotkań o mistrzostwo klasy B. Nasza drużyna wysoko pokonała Rotar Węglówka aż 9:0.

Mecz z Węglówką można skomentować krótko - deklasacja. Wynik 9:0 mówi za siebie. Należy jednak pamiętać, że w pierwszej połowie goście mieli swoje szanse i gdyby nie Michał Zygmunt to wynik mógłby być pewnie inny. Do przerwy to jednak nasz zespół prowadził 3:0. Drugą część spotkania rozpoczęliśmy od zdobycia szybkiej, czwartej bramki, która kompletnie odebrała Rotarowi ochotę do gry. Gościom nie pomogła nawet zmiana bramkarza w trakcie meczu. Ostatecznie nasi gracze wbili jeszcze 5 goli i wynik końcowy brzmiał 9:0. Na pochwały zasługuje cała drużyna. W następną niedziele kolejne ważne spotkanie, tym razem jedziemy do Pustyny. Początek meczu o godz. 15.00.

Krótki opis jak padały bramki:

1:0 Bartłomiej Kasprzycki - zejście z prawej strony do środka, uderzenie lewą nogą z 18 m, piłka wpadła pod ręką bramkarza przy krótkim słupku

2:0 Łukasz Zima - dośrodkowanie Kuligi z rzutu rożnego w punkt, Łukasz skacze najwyżej i uderza głową nie do obrony

3:0 Dawid Kuliga - długie zagranie, Kuliga wychodzi sam na sam, na 15 metrze mija bramkarza i kieruje piłkę do pustej bramki.

4:0 Dawid Kuliga

5:0 Paweł Sroka - zamyka z lewej strony płaskie, mocne dośrodkowanie Grzegorza Zygmunta

6:0 Michał Zima - piękny strzał z 20 metrów prawą nogą, w pobliżu okienka bramki po podaniu Grzegorza Zygmunta.

7:0 Grzegorz Zygmunt - wykorzystuje błąd bramkarza, który odbił piłkę przed siebie po mocnym strzale Pawła Sroki

8:0 Michał Zima - kończy sytuację sam na sam strzałem prawą nogą w kierunku dalszego słupka po podaniu Kamila Wiernasza.

9:0 Tomasz Kania - piękna prostopadła piłka przez dwie strefy od Michała Zimy dociera do Dawida Kuligi, który przyjęciem mija bramkarza. Piłka trafia pod nogi Tomka, który wbiega z piłką do pustej bramki

LKS Lubatowa - Rotar Węglówka 9:0 (3:0)

1:0 Bartłomiej Kasprzycki 14'
2:0 Łukasz Zima 18'
3:0 Dawid Kuliga 27'
4:0 Dawid Kuliga 47'
5:0 Paweł Sroka 58'
6:0 Michał Zima 73'
7:0 Grzegorz Zygmunt 75'
8:0 Michał Zima 79'

M.Zygmunt - K.Zygmunt I, Ł.Zima, M.Szwast, Sz.Folcik (W.Szwast 60') - K.Wiernasz, M.Zima, P.Sroka, B.Kasprzycki (K.Zygmunt II 65') - G.Zygmunt (T.Kania 75'), D.Kuliga

autor: ~stary kibic 2019-05-24 16:16:51

avatar Długo cię nie było "cris77" na tej stronie! Dzięki, że się odezwałeś! Fajnie piszesz, warto przeczytać! Swoją drogą, mecz ciekawy! oby tylko nasi zawodnicy zachowali zapas bramek do zdobycia w pozostałych do końca rundy meczach!