Nasz Stadion

Trudne zwycięstwo z Wrocanką !

• autor: cris77, 2018-09-12 20:28

W niedzielę 9 września LKS Lubatowa rozegrał IV serię gier o mistrzostwo klasy B. Nasza drużyna po ciężkiej przeprawie pokonała zespół z Wrocanki 3:2.

Pierwsze 20 min meczu z Tornadem charakteryzował wszechobecny chaos i ogromna ilość niedokładnych podań. Sytuacji podbramkowych nie było za wiele, choć z pewnością patrząc na ostatnie wyniki Tornada, można było się spodziewać właśnie dużej ilości okazji, a co za tym idzie także goli. Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła po rzucie rożnym, dośrodkowanie Grzegorza Albrychta głową wykończył Grzegorz Zygmunt. Niestety radość z prowadzenia nie trwała zbyt długo ponieważ Tornado przeprowadziło kontrę, gdzie jedynym obrońcą próbującym ratować sytuację był Szymon Pernal. Mimo to jego nienajlepsze ustawienie wykorzystał zawodnik gospodarzy, który zagrał na środek pola karnego, a tam niepilnowany napastnik nie miał problemów z trafieniem do siatki. Mimo słabej gry udaje nam się strzelić jeszcze w pierwszej połowie dwa gole, które miały być zwiastunem kolejnych. Dwukrotnie trafia Grzegorz Zygmunt kompletując tym samym hat-tricka. Do przerwy 3:1 dla naszej drużyny, jednak gra delikatnie mówiąc nie powalała na kolana.

Druga połowa rozpoczęła się zaskakująco od szybko zdobytej bramki przez miejscowych. Przez dalszą część meczu obie drużyny miały kilka okazji do zdobycia gola jednak wynik nie uległ zmianie. Niestety o grze naszego zespołu nie można powiedzieć wiele dobrego. Tak naprawdę cieszą 3 punkty, bo forma prezentowana przez naszych zawodników jest daleka od ideału. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys i forma przyjdzie na najważniejsze mecze rundy. W następną niedzielę zagramy na własnym terenie z Miejscem Piastowym, który w tej kolejce postawił trudne warunki liderowi z Jasionki.

Tornado Wrocanka - LKS Lubatowa 2:3 (1:3)

0:1 Grzegorz Zygmunt 10' (głową)
1:2 Grzegorz Zygmunt 31'
1:3 Grzegorz Zygmunt