LKS Lubatowa - Nafciarz Bóbrka

Pojedynek z Głowienką !

• autor: cris77, 2018-06-02 20:21

W niedzielę  3 czerwca LKS Lubatowa rozegra przedostatnią XXI kolejkę spotkań o mistrzostwo klasy B. Nasza drużyna zmierzy się na własnym stadionie z Głowienką.

Mecz rozpocznie się o godz. 13.00.
Zbiórka o godz. 12.00.

Tylko dwie kolejki ligowe pozostały do zakończenia sezonu 17/18 w którym wszystko powinno rozstrzygnąć się w 21 serii gier. Na uprzywilejowanych pozycjach stoją zawodnicy z Kombornii i Jasionki, którzy jeśli nie zawiodą to jedna z ich drużyn ma zagwarantowane minimum baraże o klasę A. Jeśli komuś powinie się noga to w ostatniej kolejce Jasienica będzie miała jeszcze szanse. Wracając do naszej drużyny to podopieczni Jakuba Szczurka zagrają jeszcze o jak najwyższe miejsce w tabeli. Do czwartej Węglówki tracimy 3 oczka i jeśli Rotar straci punkty w Jasionce to istnieje szansa na przeskoczenie zawodników z gminy Korczyna. Warunkiem koniecznym jest oczywiście zwycięstwo w ostatnim domowym meczu w tym sezonie z Głowienką. Rywal z pewnością niewygodny i po pierwszej rundzie wydawało się, że powalczy o awans. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna i piłkarze Głowienki na wiosnę nie zachwycają tak jak to miejsce miało w rundzie jesiennej. W ostatnim czasie naszego niedzielnego przeciwnika dopadał mały kryzys i jest duża szansa aby podnieść się po porażce w Guzikówce i wygrać z Głowienką. Mamy nadzieję, że w ostatnim meczu na własnym terenie w tym sezonie nasi zawodnicy pokażą się z jak najlepszej strony i punkty zostaną w Lubatowej.

Beskid RówneLKS Lubatowa
Beskid Równe 5:4 LKS Lubatowa