Błękitni vs LKS

Udany start rundy we Wrocance !

• autor: cris77, 2018-04-09 20:59

W niedzielę 8 kwietnia LKS Lubatowa rozegrał XII kolejkę o mistrzostwo klasy B. Nasza drużyna w pierwszym meczu rundy wiosennej pewnie i wysoko pokonała Wrocankę 10:1.

Tornado Wrocanka - LKS Lubatowa 1-10 (0-7)

M.Zygmunt - Ł.Zając, Sz.Pernal, G.Albrycht (60’ M.Zając), M.Szwast - D.Kuliga (65’ Sz.Michalak), Ł.Zima, Sz.Szwast, G.Zygmunt - T.Kania, A.Borek (70’ Maks Zygmunt)

Gole:

0:1 - T.Kania 1’
- Rzut karny po faulu na A.Borku.

0:2 - G.Zygmunt 5’
- Z nieudanego strzału Sz.Szwasta z dystansu wychodzi podanie do Gela, który z bliska wykańcza okazję.

0:3 - A.Borek 7’
- Po nie najlepszym wybiciu piłki przez obrońcę z prezentu korzysta A.Borek i głową pakuje piłkę do bramki.

0:4 - T.Kania 27’
- Prostopadłe podanie Sz.Szwasta skutecznym strzałem obok bramkarza finalizuje T.Kania.

0:5 - T.Kania 30’
- Indywidualna akcja T.Kani kończy się piątym golem, a zarazem hat-trickiem naszego napastnika.

0:6 - Sz.Szwast 35’
- Najładniejsze trafienie meczu. Sz.Szwast po przyjęciu piłki w okolicy narożnika pola karnego, z miejsca oddaje strzał w okolice okienka bramki.

0:7 - Sz.Szwast 44’
- Mądre podanie G.Zygmunta przed pole karne skąd Sz.Szwast oddaje skuteczny i precyzyjny strzał przy słupku.

0:8 - A.Borek 57’
- Kolejne świetne podanie Sz.Szwasta. Tym razem A.Borek mija bramkarza i z zimną krwią trafia do siatki.

0:9 - G.Zygmunt 73’
- Podanie wzdłuż bramki Ł.Zimy skutecznym strzałem lewą nogą przy słupku kończy G.Zygmunt.

0:10 - G. Zygmunt 75’
- W roli asystenta występuje Sz. Michalak, który wykłada piłkę do Gela, a ten nie ma problemów z trafieniem do bramki z kilku metrów.

1:10 - W.Zatorski 86’
- Niestety plamą na honorze jest stracony gol. Zbyt słabe podanie Sz.Pernala do M.Zygmunta przechwytuje najaktywniejszy w szeregach gospodarzy W.Zatorski, mija naszego bramkarza i strzela honorowego gola dla swojej drużyny.

Kilka słów o spotkaniu:
Już na starcie mieliśmy ułatwione zadanie ponieważ gospodarze rozpoczęli mecz w dziesiątkę. Nie zmienia to faktu, że zawodnicy którzy wyszli na boisko nie sprawili większych problemów naszej drużynie. Bardzo szybko strzelone trzy gole ustawiły mecz, z gospodarzy zeszło powietrze i już w pierwszej połowie oglądaliśmy grad bramek. Gdyby nasi zawodnicy zachowali skuteczność w kilku sytuacjach to już do przerwy powinniśmy mieć na koncie kilka bramek więcej. Chociaż po zmianie stron naszej drużynie atakowało się trudniej, to nasza gra wyglądała nieco lepiej niż w pierwszych 45 minutach. Podsumowując całe spotkanie to należy przyznać, że stało na dość przeciętnym poziomie. Z pewnością w najbliższym meczu trzeba będzie zagrać o wiele lepiej, ponieważ już w niedzielę zagramy bardzo ważne i prestiżowe starcie z Huraganem Jasionka.

autor: ~wrona 2018-04-11 19:36:51

avatar Brawo chłopaki:)