Lubatowa vs Jasienica Rosielna

Zasłużony remis !

• autor: cris77, 2017-04-03 21:56

W niedzielę 2 kwietnia LKS Lubatowa rozegrał inauguracyjną kolejkę spotkań w rundzie wiosennej. Bardzo wyrównane i zacięte spotkanie z Górkami zakończyło się bezbramkowym remisem.

Z relacji osób, które oglądały spotkanie, a także relacji ze strony internetowej zespołu z Górek mecz był bardzo wyrównany. Nie brakowało ostrej i twardej gry co niestety przełożyło się na jakość meczu. Mimo to zarówno jedna jak i druga strona miały swoje okazje do strzelenia bramek, a na przeszkodzie zazwyczaj stawali bramkarze, którzy nie jednokrotnie ratowali swoją drużynę.

Z naszej strony należy wspomnieć o trzech-czterech na prawdę dobrych sytuacjach, które przy większym szczęściu mogły dać nam gole. W pierwszej połowie mieliśmy dwie okazje sam na sam, ale pojedynki z bramkarzem przegrali Maks i Tomek. W drugiej części gry świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego Gela o mały włos nie zamienił na bramkę Maks, któremu brakło kilku centymetrów żeby trafić w piłkę i skierować ją do siatki przeciwnika. Na uwagę zasługuje także postawa naszego bramkarza Michała, który rozegrał świetne zawody broniąc kilka na prawdę trudnych piłek. Podobnie jak wracający do zespołu Karol Kołodziej, który dobrze radził sobie w środku pola.

W następną niedzielę ze względu, że drużyna z Jasionki wycofała się z rozgrywek, nasza drużyna otrzyma darmowe 3 punkty w ramach walkowera. Do gry wrócimy dopiero po świętach wielkanocnych, a więc za niespełna 3 tygodnie (23 kwietnia). Wówczas nasza drużyna zmierzy się na własnym terenie z Pustynami. Jak widać przed naszymi zawodnikami sporo wolnego czasu, które trzeba jak najlepiej wykorzystać przed kolejnym spotkaniem o ligowe punkty.

LKS Lubatowa - LKS Górki 0:0

LKS: Michał Zygmunt - Jarosław Zygmunt, Łukasz Zima, Grzegorz Albrycht (70' Michał Szwast), Szymon Pernal - Karol Kołodziej, Szymon Szwast (85' Karol Zając), Grzegorz Zygmunt, Michał Zima (80' Krzysztof Zygmunt II) - Maksymilian Zygmunt, Tomasz Kania (65' Maciej Zając)

autor: ~obserwator 2017-04-06 18:41:57

avatar typowy mecz walki! słaba "siła rażenia" w ataku! koniecznie trzeba poprawić skuteczność!

autor: ~trenerze, co pan na to! 2017-04-19 13:42:24

avatar żeby w ataku ustawić Grześka Zygmunta i Szymka Szwasta! tam trzeba więcej biegać! "szukać" piłki! utrudniać grę obrońcom i bramkarzowi rywali! a sytuacje bramkowe trzeba wykorzystywać! bo przy silnym przeciwniku może ich być niewiele!