LKS Lubatowa vs Dwór Kombornia 3:2

Wygrywamy z Wrocanką !

• autor: cris77, 2014-05-25 21:28

W niedzielę 25 maja LKS Lubatowa w ramach XVIII kolejki o mistrzostwo klasy C zagrał z Wrocanką. Nasz zespół stanął na wysokości zadania i pewnie ograł rywala 3:0.

Początek spotkania był wyrównany. Z czasem jednak to nasz zespół przejął inicjatywę na boisku, ale nic z tego nie wynikało. W ok. 30 min LKS wyszedł na prowadzenie. Dośrodkowanie z wolnego Ł.Zimy zgrał Max i z najbliższej odległości piłkę do siatki skierował Kuliga. Kilka minut później prowadziliśmy już 2:0. Ładnym uderzeniem sprzed szesnastki popisał się Max i bramkarz Wrocanki mógł jedynie odprowadzić lecącą piłkę do bramki wzrokiem. Goście próbowali kilka razy zagrywać piłkę w nasze pole karne, ale najczęściej kończyło się to na obrońcach. Do przerwy mieliśmy 2:0.

Od początku drugiej odsłony ruszyliśmy zdecydowanie do ataków i na efekty nie trzeba było długo czekać. Ładną akcję na prawej stronie boiska wykończył wprowadzony od początku drugiej połowy Kania i prowadziliśmy 3:0. Była jeszcze szansa w tym okresie gry na strzelenie kilku bramek, ale zabrakło precyzji m.in. w ostatnich podaniach. Przyjezdni też próbowali się odgryźć i stwarzać sytuacje, ale tak na prawdę nie zagrozili poważniej bramce Zygmunta. Do końca spotkania już nic się nie zmieniło i nasz zespół pewnie pokonał Wrocankę 3:0.

Mimo mało sprzyjającej aury pogodowej, nasi zawodnicy pokazali, że byli zdecydowanie lepszym zespołem. Teraz jednak przed nami czas na odrobienie ligowej zaległości z poprzedniego tygodnia. Nasi zawodnicy w środę udadzą się do Węglówki by powalczyć o kolejne punkty w lidze. Zapowiada się trudny, a zarazem ważny mecz dla naszej drużny.

autor: ~Tornado 2014-05-25 23:51:34

avatar Trzymamy kciuki i z niecierpliwością oczekujemy środy...! )

autor: ~stary kibic 2014-05-26 14:59:47

avatar najbliższe mecze zweryfikują możliwości LKS Lubatowa

autor: ~anonim 2014-05-26 21:25:24

avatar Ale kłótnie. Panowie taki Zając lub Sylwek przychodzą do takiej Lubatowy i miejsce w składzie by sie znalazło! Oni już nikomu nic nie muszą udowadniać! Wszyscy dookoła ich znają bo grali na wysokim poziomie i coś prezentowali! Dziś mają już pare lat i swoje prywatne domowe sprawy. Zasłużyli sobie kiedyś swoją postawa w innych klubach i teraz zabierają kasę i grają dla zabawy! Chciałem zapytać teraz zawodniczków z Lubatowej w jakiej najwyższej lidze grali?????? Odpowiedz brzmi B klasa! Czyli praktycznie ten sam poziom co C! Życzę im jednak wszystkiego dobrego ) a w szczególności strzelenia przynajmniej połowy bramek co np Zając i abyście doczekali takich czasów żeby ktoś do was zadzwonił i poprosił o granie na innej wsi... A dodatkowo chciał za to zapłacić! Pozdro.

autor: ~Benek 2014-05-26 21:59:02

avatar A ja proponuje imienne podpisywanie się pod postami a nie obrabianie dupy pod loginem "anonim" takich w szczególności zapraszam do gry i niech wiek nie będzie wymowka, bo w okregowce 60 latek bramkę strzela.