dzisiaj: 448, wczoraj: 147
ogółem: 2 322 175

Porażka na zakończenie sezonu !

• autor: cris77, 2013-07-04 15:19

W niedzielę 30 czerwca LKS Lubatowa rozegrał ostatnią 30 kolejkę spotkań o mistrzostwo klasy B. Po słabej grze nasz zespół przegrał na zakończenie rozgrywek ze Spartą Osobnica 2:6.

O pierwszej połowie za wiele nie ma co pisać. Nasz zespół kompletnie przespał tą część gry, a Osobnica, która przyjechała tylko po 3 punkty do Lubatowej skrzętnie wykorzystała wszystkie nasze błędy i strzeliła nam aż 5 bramek. Z naszej strony próżno było szukać jakiejś dobrej akcji pod bramką przeciwnika.

W drugiej połowie obraz gry nieco się zmienił i goście nie radzili sobie już tak pewnie jak w pierwszej połowie. Nasi przez pewien okres przycisnęli i w końcu mogliśmy zobaczyć akcje pod bramką Sparty. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Najpierw Szymek Szwast mocnym i precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza gości, a później pięknym i technicznym uderzeniem w samo okienko popisał się Grzesiek Zygmunt. Szybko strzelone bramki wprowadziły spory niepokój w szeregach gości. LKS miał jeszcze kilka szans na bramkę, ale żadnej już nie wykorzystał. Przyjezdni w końcówce zdobyli bramkę po rzucie rożnym i wynikiem 2:6 zakończyło się to spotkanie.

Goście z Osobnicy zrealizowali swój cel jakim było zwycięstwo z naszą drużyną i przypieczętowali awans do klasy A. Gratulacje. Szkoda, że nasz zespół w niedzielne po południe zaprezentował się tak słabo i przez pełne 90 minut nie powalczył o sprawienie niespodzianki. Teraz można jedynie gdybać, ale prawda jest taka, że do klasy C spadamy z "wielkim hukiem" a 13 zdobyte punkty, a w rundzie wiosennej 4 niestety tylko to potwierdzają. Teraz przed naszymi zawodnikami dużo pracy podobnie jak przed trenerem oraz zarządem aby następny sezon był zdecydowanie lepszy aniżeli ten. Zmiany powinny być, ale czy faktycznie będą, przekonamy się o tym w najbliższych dniach.